South Hams
Page 32
Dog friendly
Luxury
Family
Swimming Pool
Hot Tub
Choose from
475
places to stay in South Hams
6 Church Park
Kingswear
Sleeps 6
2 bedrooms
Dog friendly
£632-£1,100 per week
View
2 Florence Cottage
Torcross
Sleeps 6
3 bedrooms
Dog friendly
£752-£1,748 per week
View
Rocky's Cottage
Thurlestone
Sleeps 6
3 bedrooms
Dog friendly
£843-£1,971 per week
View
Upper Deck
Salcombe
Sleeps 6
3 bedrooms
Dog friendly
£924-£2,380 per week
View
The Stables
East Allington
Sleeps 5
2 bedrooms
Dog friendly
£680-£1,393 per week
View
5 Armada House
Hope Cove
Sleeps 6
3 bedrooms
Dog friendly
£752-£1,748 per week
View
26 Salcombe Retreat
Salcombe
Sleeps 6
3 bedrooms
Dog friendly
£676-£1,575 per week
View
10 Bolt Head
Salcombe
Sleeps 4
2 bedrooms
£973-£2,380 per week
View
1 Salcombe Retreat (Seashells)
Salcombe
Sleeps 6
3 bedrooms
Dog friendly
£632-£1,575 per week
View
Seacroft
Salcombe
Sleeps 8
4 bedrooms
£1,605-£3,753 per week
View
8 Kings Cottages
Salcombe
Sleeps 5
2 bedrooms
Dog friendly
£726-£1,668 per week
View
Oakdale
Kingston
Sleeps 8
4 bedrooms
Dog friendly
£821-£2,380 per week
View
«
Prev
29
30
31
32
33
34
35
36
»
Next