South Hams
Page 3
Dog friendly
Luxury
Family
Swimming Pool
Hot Tub
Choose from
475
places to stay in South Hams
The Cattle Shed
Chillington
Sleeps 4
2 bedrooms
£1,072-£1,959 per week
View
The Crab Pot
Beesands
Sleeps 12
4 bedrooms
Dog friendly
£1,932-£4,666 per week
View
The Granary
Kingsbridge
Sleeps 6
3 bedrooms
£1,127-£1,850 per week
View
Torrings Barn
East Prawle
Sleeps 4
2 bedrooms
£729-£1,116 per week
View
Tredarloe
Salcombe
Sleeps 9
5 bedrooms
£1,002-£2,380 per week
View
Two Ocean Reach
Hope Cove
Sleeps 6
3 bedrooms
£1,442-£2,318 per week
View
Willowplatt Barn
Aveton Gifford
Sleeps 7
3 bedrooms
Dog friendly
£1,095-£2,950 per week
View
Stancombe Cottage
Sherford
Sleeps 8
4 bedrooms
£1,195-£3,212 per week
View
Bantham Retreat
Thurlestone
Sleeps 6
3 bedrooms
£3,750-£7,500 per week
View
Bolberry Retreat
Thurlestone
Sleeps 6
3 bedrooms
Dog friendly
£3,250-£7,000 per week
View
Hope Retreat
Thurlestone
Sleeps 4
2 bedrooms
£3,000-£5,500 per week
View
Soar Retreat
Thurlestone
Sleeps 4
2 bedrooms
Dog friendly
£2,700-£5,200 per week
View
«
Prev
1
2
3
4
5
6
7
8
»
Next